default alt fes

Published: 20.06.2013

Fakultu ekonomicko-správní opouští letos v červnu 354 úspěšných absolventů - 231 bakalářů a 123 inženýrů.

V úterý 2. července (v 9:00, 11:00, 13:00 a v 15:00 hodin) se v Aule Arnošta z Pardubic Univerzity Pardubice uskuteční bakalářské sponze, při nichž ukončí svá studia 231 letošních bakalářů Fakulty ekonomicko-správní. Titul "bakalář" získává 169  absolventů prezenčního studia bakalářských studijních programů Hospodářská politika a správa, Ekonomika a management a Systémové inženýrství a informatika a 62 absolventů kombinovaného studia.

Ve čtvrtek 4. července (v 9:00, v 11:00 a ve 13:00 hodin) závěrečné akademické obřady na Fakultě ekonomicko-správní pokračují slavnostními promocemi. V univerzitní aule obdrží vysokoškolské diplomy 123 inženýrů - 94 absolventů prezenčního studia a 29 absolventů kombinovaného studia navazujících magisterských studijních programů Hospodářská politika a správa, Ekonomika a management a Systémové inženýrství a informatika.

Při akademickém obřadu bude udělena Studentská cena rektora I. stupně - absolventce Ing. Anetě Hýblové ve studijním oboru Regionální rozvoj  za celkový prospěch studia "s vyznamenáním" a vynikající úroveň a obhajobu diplomové práce "Přímé zahraniční investice a rozvoj regionu".

Studentskou cenu rektora II. stupně- za vynikající úroveň diplomové práce a její obhajoby - obdrží absolventi Ing. Šárka Kaftková, Lubomír Zeman, Filip Honza. Ceny, které uděluje rektor Univerzity Pardubice, jsou spojeny i s finančním oceněním.

Zároveň budou předána dvě Studentské ceny děkanky za vynikají bakalářskou práci a tři Studentské ceny děkanky za vynikající diplomovou práci.

Vysokoškolské diplomy spolu s anglicko-českým dodatkem k diplomu obdrží čerství absolventi z rukou děkanky Fakulty ekonomicko-správní doc. Ing. Renáty Myškové, Ph.D.

Seznam studentů na sponzi zde

Seznam studentů na promoci zde.