default alt fes

Published: 20.06.2012

Fakultu ekonomicko-správní opouští letos v červnu  352 úspěšných absolventů -222 bakalářů a 130 inženýrů.

Ve čtvrtek 28. června(v 9:00, 11:00, 13:00 a v 15:00 hodin) se v Aule Arnošta z Pardubic Univerzity Pardubice uskuteční bakalářské sponze, při nichž ukončí svá studia 222 letošních bakalářů Fakulty ekonomicko-správní Univerzity Pardubice. Titul "bakalář" získává 185 absolventů prezenčního studia bakalářských studijních programů Hospodářská politika a správa, Ekonomika a management a Systémové inženýrství a informatikaa 37 absolventů kombinovaného studia.

V pátek 29. června (v  9:00, v 11:00  a ve 13:00 hodin) závěrečné akademické obřady na Fakultě ekonomicko-správní pokračují slavnostními promocemi. V univerzitní aule obdrží vysokoškolské diplomy 130 inženýrů - 103 absolventů prezenčního studia a 27  absolventů kombinovaného studia navazujících magisterských studijních programů Hospodářská politika a správa, Ekonomika a management  a Systémové inženýrství a informatika.

Vysokoškolské diplomy spolu s anglicko-českým dodatkem k diplomu obdrží čerství absolventi z rukou děkanky Fakulty ekonomicko-správní doc. Ing. Renáty Myškové, Ph.D. Při akademickém obřadu bude udělena Studentská cena rektora I. stupně - za celkový prospěch studia "s vyznamenáním" a vynikající úroveň a obhajobu diplomové práce absolventce Ing. Miladě Librové. Studentskou cenu rektora II. stupně - za vynikající úroveň diplomové práce a její obhajoby - obdrží absolventi Ing. Monika Papoušková, Ing. Kateřina Bartáková a Ing. Martin Somerauer. Ceny, které uděluje rektor Univerzity Pardubice, jsou spojeny i s finančním oceněním.

Rozpis studentů na bakalářskou sponzi

Rozpis studentů na promoci.