dsc011684324.JPG

Published: 22.09.2023

Na #feska jsme včera přivítali nové Erasmus+ a exchange studenty ze zahraničí, kteří u nás budou studovat v zimním semestru nového akademického roku 2023/2024 nebo nastupují do prvních ročníků anglických studijních programů. Tento semestr k nám přijelo téměř 30 international studentů z různých zemí Evropy, např. Španělska, Portugalska, Finska, Itálie, ale také z Turecka, Taiwanu, Mexika nebo Ghany.

V pondělí international studenty přivítalo Mezinárodní oddělení Univerzity Pardubice na Welcome Eventu, kde se studenti měli možnost poprvé setkat se svými fakultními koordinátory a ochutnat lokální české speciality. Následovala přednáška An introduction to Czech culture Jazykového centra. Celý Orientation week mají studenti možnost navštěvovat kurzy českého jazyka a účastnit se aktivit ESN Pardubice.