dsc301284674.jpg

Published: 29.09.2023

Vážené absolventky, vážení absolventi,

věnujte prosím pozornost následujícím pokynům k průběhu akademických obřadů. Sponze absolventů bakalářských studijních programů a promoce absolventů navazujících studijních programů Fakulty ekonomicko-správní Univerzity Pardubice se uskuteční dne 13. 10. 2023 v Aule Arnošta z Pardubic dle následujícího rozpisu:

1. Bakalářská sponze (začátek obřadu bude v 9:00 hod. Dostavte se v 8:00 hod. z důvodu nácviku a focení).
  2. Inženýrská promoce  (začátek obřadu bude v 11:30 hod. Dostavte se v 10:00 hod.).
  • Absolventi navazujících studijních programů si ve vestibulu před začátkem obřadu zakoupí promoční šály (300,- Kč).
  • Absolventi, kteří se ve stanovenou dobu a ve vhodném oděvu nedostaví k nácviku, se nebudou moci obřadu zúčastnit.
  • Pro hosty a rodinné příslušníky bude aula otevřena čtvrt hodiny před začátkem každého obřadu.
  • Celý záznam z obřadu, včetně fotografií lze objednat na místě.
  • Květiny je možné zakoupit ve vestibulu auly.

Těšíme se na Vás.

Studijní referát FES