dsc_0270_203555.jpg

Published: 23.05.2023

Studenti FESky se v rámci svých studijních povinností setkávají se softwary, které se běžně využívají v ekonomické praxi různých organizací. Už studenti prvního ročníku SP Digitální podnikání a Ekonomika regionálního sportu se za celý letní semestr výuky stali kvalifikovanými odborníky na používání účetního software Money S3, který poskytuje společnost Seyfor a.s.

Vzhledem k tomu, že získané kompetence mohou studenti využít ve své další praxi, dohodli jsme se s vedením společnosti Seyfor a.s. na tom, že úspěšným studentům vydáme společný certifikát, kterým se studenti mohou prokazovat i v budoucnu, případně si jej mohou vykazovat v životopisech.

„Věřím, že i tato „drobnost“ nám pomůže zvýšit atraktivitu výuky i přirozený zájem studentů o získání dalších prakticky využitelných kompetencí v oblasti účetnictví,“ dodává prof. Stejskal, děkan fakulty.