insignie90152.jpg

Published: 10.01.2024

Děkan Fakulty ekonomicko-správní Univerzity Pardubice prof. Ing. Jan Stejskal, Ph.D. jmenoval nového proděkana pro vnější vztahy pro funkční období 2024 - 2028, kterým se stal doc. Ing. Viktor Prokop, Ph.D.

Proděkan Viktor Prokop působí jako zástupce vedoucího Centra pro vědu a výzkum FES, je garantem bakalářského studijního programu Ekonomika a management sportovních organizací a magisterského programu Řízení rozvoje obcí a regionů. Vede excelentní výzkumný tým FES "Inovační ekosystémy orientované na udržitelnost a role růstných stakeholderů" a je členem několika vědecko-výzkumných projektů. Jeho cílem je podpora rozvoje internacionalizace a navázání dalších mezinárodních partnerství, která budou přínosná pro studenty i pracovníky fakulty.

Srdečně gratulujeme.