dsc0464087506.jpg

Published: 13.11.2023

Děkan Fakulty ekonomicko-správní Univerzity Pardubice ocenil u příležitosti oslavy výročí vzniku fakulty několik osobností, které se zasloužily o rozvoj fakulty. Stříbrnou medailí Fakulty ekonomicko-správní Univerzity Pardubice byli oceněni

Ing. Tomáš Vlasák, ředitel regionální pobočky PK agentury CzechInvest za dlouholetou úspěšnou spolupráci s fakultou, a to jak na poli vědecko-výzkumném, tak za spolupráci v oblasti praxí, stáží a dalších pedagogických činností.

Ing. František Švihlík, MBA, ředitel Inspektorátu pro Královéhradecký a Pardubický kraj České obchodní inspekce za významnou pomoc při tvorbě a mnohaleté realizaci studijního programu Ochrana spotřebitele, bez nějž by tento studijní program nemohl být realizován.

Medaili za zásluhy o rozvoj Fakulty ekonomicko-správní Univerzity Pardubice, nejvyšší ocenění fakulty, získali:

prof. PhDr. Karel Lacina, DrSc., emeritní proděkan fakulty, mnohaletý vedoucí Ústavu veřejné správy a práva, úspěšný vědecko-výzkumný pracovník a průkopník internacionalizace fakulty.

PhDr. Miloš Charbuský, CSc., emeritní zástupce fakulty v akademických senátech, zástupce vedoucího Ústavu veřejné správy a práva, dlouholetý pedagogický pracovník fakulty.

Hana Košnarová, dlouholetá asistentka děkanů fakulty, která byla vzorem pro ostatní sekretářky a asistentky na celé fakultě.

Všem oceněným srdečně blahopřejeme!