vanicek_183990.jpg

Published: 09.05.2022

Chcete pokračovat ve studiu na FES a studovat doktorský studijní program? Přečtěte si, proč se pro Ph.D. studium rozhodl Ing. Bernard Vaníček, student programu Ekonomika a Management.

V čem u Vás spočívá doktorské studium?
Doktorské studium spočívá v psaní odborných článků do odborných časopisů, pedagogické činnosti a plnění doktorských předmětů v rámci studia.

Z jakého důvodu jste se na něj dal?
Myšlenku na studování doktorského studia mi vnukla spolužačka Markéta Libiaková, jelikož mi to přišlo jako dobrý nápad, začal jsem zjišťovat, co takové studium obnáší. Nejvíce mě zaujala pedagogická činnost, neboť možnost vzdělávání studentů a přispívání tak k všeobecně vyšší vzdělanosti mi přijde smysluplné.

Co Vám studium dává?
Studium nabízí především možnost prohloubení znalostí v oboru, navštěvování konferencí, kde se lze setkat s největšími odborníky a možnost podílet se na vzdělávání studentů.

Více  o studiudalší medailonky, termín přihlášek do 31. května 2022.