insignie97648.jpg

Published: 10.06.2024

Vážené absolventky, vážení absolventi,

věnujte, prosím, pozornost následujícím pokynům k průběhu akademických obřadů.

Sponze absolventů bakalářských studijních programů Fakulty ekonomicko-správní Univerzity Pardubice se uskuteční dne 26. a 27. 6. 2024 v aule Arnošta z Pardubic dle následujícího rozpisu:

1. Bakalářská sponze (26. 6. 2024)

• specializace Ekonomika a provoz podniku, Management finančních institucí v prezenční formě
  • studijní program Finance
  • studijní program Hospodářská politika a veřejná správa – profesní (Ochrana spotřebitele)

Začátek obřadu bude v 9,00 hodin. Dostavte se v 8,00 hodin z důvodu nácviku a focení.

2. Bakalářská sponze (26. 6. 2024)

• studijní program Hospodářská politika a veřejná správa  (VES, FS, ERS, EOB)

Začátek obřadu bude v 11,00 hodin. Dostavte se v 10,00 hodin z důvodu nácviku a focení.

3. Bakalářská sponze (26. 6. 2024)

• Studijní program Aplikovaná informatika
  • Studijní program Informatika a systémové inženýrství

Začátek obřadu bude ve 13,00 hodin. Dostavte se v 12,00 hodin z důvodu nácviku a focení.

4. Bakalářská sponze (27. 6. 2024)

• Specializace Management podniku v prezenční formě
  • Studijní program Ekonomika a management v kombinované formě

Začátek obřadu bude v 9,00 hodin. Dostavte se v 7,45 hodin z důvodu nácviku a focení.

Promoce absolventů navazujících studijních programů Fakulty ekonomicko-správní Univerzity Pardubice se uskuteční dne 27. 6. 2024 v aule Arnošta z Pardubic dle následujícího rozpisu:

1. Inženýrská promoce

• specializace Management finančních institucí
  • studijní program Hospodářská politika a veřejná správa
  • studijní program Informatika a systémové inženýrství

2. Inženýrská promoce

• Specializace Ekonomika a management podniku

• Absolventi navazujících studijních programů si ve vestibulu před začátkem obřadu zakoupí promoční šály (300,- Kč, platba v hotovosti).
  • Absolventi, kteří se ve stanovenou dobu a ve vhodném oděvu nedostaví k nácviku, se nebudou moci obřadu zúčastnit.
  • Pro hosty a rodinné příslušníky bude aula otevřena čtvrt hodiny před začátkem každého obřadu.
  • Celý záznam z obřadu, včetně fotografií lze objednat na místě.
  • Květiny je možné zakoupit ve vestibulu auly.
  • V případě Vaší neúčasti na obřadu Vám bude diplom vydán na studijním oddělení. Kontaktujte, prosím, předem svou studijní referentku a domluvte se s ní na termínu předání.

Těšíme se na Vás.

Studijní oddělení FES