studentky_na_kontaktu_132905.jpg

Published: 17.06.2019

Vysokoškolský diplom dostane v těchto dnech 201 úspěšných absolventů FAKULTY EKONOMICKO-SPRÁVNÍ Univerzity Pardubice.

V úterý 25. června se v Aule Arnošta z Pardubic Univerzity Pardubice uskuteční bakalářské sponze, při nichž ukončí svá studia 130 letošních bakalářů Fakulty ekonomicko-správní Univerzity Pardubice ve studijních programech Hospodářská politika a správa, Ekonomika a management a Systémové inženýrství a informatika.

Ve středu 26. června pokračují závěrečné akademické obřady na Fakultě ekonomicko-správní slavnostními promocemi. V univerzitní aule obdrží vysokoškolské diplomy 71 inženýrů navazujících magisterských studijních programů Hospodářská politika a správa, Ekonomika a management a Systémové inženýrství a informatika.

Nejúspěšnější absolventi obdrželi speciální ceny, které jsou spojeny i s finanční odměnou.
Studentskou cenu rektora I. stupně obdrží za vynikající úroveň a obhajobu diplomové práce:

• Bc. Petr Šild, téma diplomové práce „Využití externích dat pro investiční modelování“

Studentskou cenu rektora II. stupně obdrží za vynikající úroveň a obhajobu diplomové práce:

• Bc. Tereza Nosková, téma diplomové práce „Value stream mapping a jeho uplatnění v oblasti zásob vybraného podniku“
  • Bc. Jindřich Hegr, téma diplomové práce „Model řízení na bázi výpočetní inteligence“

Studentskou cenu děkanky Fakulty ekonomicko-správní získávají absolventi za vynikající úroveň závěrečné práce:

v bakalářském programu:  Dana Hovorková, Eliška Janouškovcová, Kristýna Pilná, Nikola Šponarová, Dominika Václavíková,

v navazujícím programu: Bc. Andrea Dymáková, Bc. Lenka Horáková, Bc. Eva Kopecká,  Bc. Lucie Křičenská, Bc. Bc. Sebastian Vacek,

Vysokoškolské diplomy spolu s anglicko-českým dodatkem k diplomu obdrží čerství absolventi z rukou děkanky Fakulty ekonomicko-správní doc. Ing. Romany Provazníkové, Ph.D.

Organizační Informace k promocím zde.