insignie132622.jpg
Aula Arnošta z Pardubic kontakt

Vážené absolventky, vážení absolventi,

věnujte prosím pozornost následujícím pokynům k průběhu slavnostních sponzí a promocí.

Sponze absolventů bakalářských studijních programů Fakulty ekonomicko-správní Univerzity Pardubice se uskuteční dne 25. června 2019,  v aule Arnošta z Pardubic dle následujícího rozpisu:

1. skupina bakalářské sponze

• studijní obor Ekonomika a provoz podniku, prezenční forma

Začátek obřadu v 9 hodin. Dostavte se v 8 hod z důvodu nácviku a focení.

2. skupina bakalářské sponze

• studijní program Systémové inženýrství a informatika (prezeční i kombinovaná forma)
  • studijní program Hospodářská politika a správa (prezeční i kombinovaná forma)

Začátek obřadu v 11 hodin. Dostavte se v 10 hod z důvodu nácviku a focení.

3. skupina bakalářské sponze

• studijní obor Management podniku, prezenční forma
  • studijní obor Management ochrany podniku a společnosti, prezenční forma
  • studijní program Ekonomika a management, kombinovaná forma

Začátek obřadu ve 13 hodin. Dostavte se ve 12 hod z důvodu nácviku a focení.

Promoce absolventů navazujících studijních programů Fakulty ekonomicko-správní Univerzity Pardubice se uskuteční dne 26. června 2019,  v aule Arnošta z Pardubic dle následujícího rozpisu:

1. skupina promoce

• studijní program Ekonomika a management (prezenční i kombinovaná forma studia)

Začátek obřadu v 9 hodin. Dostavte se v 8 hod z důvodu nácviku a focení.

2. skupina promoce

• studijní program Systémové inženýrství a informatika (prezenční i kombinovaná forma studia)
  • studijní program Hospodářská politika a správa (prezenční i kombinovaná forma studia)

Začátek obřadu v 11 hodin. Dostavte se v 10 hod z důvodu nácviku a focení.

• Absolventi navazujících studijních programů si ve vestibulu před začátkem obřadu zakoupí promoční šály (200,- Kč).
  • Absolventi, kteří se ve stanovenou dobu a ve vhodném oděvu nedostaví k nácviku, se nebudou moci obřadu zúčastnit.
  • Pro hosty a rodinné příslušníky bude aula otevřena čtvrt hodiny před začátkem každého obřadu.
  • Květiny je možné zakoupit ve vestibulu auly.