default alt fes

Published: 23.01.2018

V rámci mezinárodního projektu ERDI se FES stala spoluvydavatelem publikace Perspectives on Bioeconomy: Cases from the ERDI Partner Regions, která analyzuje potenciál bioekonomiky v regionech partnerů projektu, tzn. České republiky, Slovenska, Maďarska, Holandska, Finska a Kanady.

Projekt ERDI (Empowering Regional Development Innovations, 562603-EPP-1-2015-1-FI-EPPKA2-KA) programu Erasmus+ Knowledge Alliances řeší fakulta od 1. ledna 2016 a je v něm zapojeno 11 subjektů z výzkumné, veřejné i privátní sféry. Cílem projektu je zmapovat tok informací a zkušeností mezi jednotlivými sektory (veřejná správa - univerzity - soukromý sektor) v regionech, ve kterých partneři působí a zjištěné závěry promítnout do modelů využitelných ve výuce týkající se regionálního rozvoje.

Více o projektu: http://erdiproject.eu/

Soubory ke stažení Velikost