Den otevřených dveří II na FES - online

Uložit do kalendáře 06-02-2021 9:00 06-02-2021 12:00 Czech republic/Europe Den otevřených dveří II na FES - online Fakulta ekonomicko-správní zve všechny uchazeče o studium na online Den otevřených dveří v sobotu 6. 2. 2021 od 9.00 h.  Detailní informace brzy uveřejníme. Budoucnost, která se počítá Online
06. 02. 2021 Online
koronavirus
Dny otevřených dveří na FES - online

v sobotu 6. 2. 2021 od 9.00 h.  Detailní informace brzy uveřejníme.

Budoucnost, která se počítá

Den otevřených dveří na FES
Dovolujeme si vás upozornit na skutečnost, že z akce bude pořizován audio-vizuální záznam pro reportážní účely Univerzity Pardubice, včetně jeho případného zveřejnění. Záznam nebude předáván třetí straně ani použit k marketingovým účelům. Osoba pořizující záznam za Univerzitu Pardubice bude označena a můžete od ní získat bližší informace nebo jí sdělit svůj případný nesouhlas. Bližší informace ke zpracování osobních údajů naleznete na stránce www.upce.cz/privacy-policy.