cernohorsky_161581.jpg

Published: 20.03.2021

Pardubický podnikatelský inkubátor (P-PINK) a Fakulta ekonomicko-správní, Univerzita Pardubice uspořádali společně webinář na téma Koronakrize a současná ekonomická situace, který se uskutečnil dne 18. 3. 2021 od 16:00 hod. a registrovalo se na něj více než 300 účastníků.

Nestihli jste sledovat webinář online? Již nyní můžete shlédnout záznam.

Webinář se zabýval zhodnocením vývoje ekonomiky České republiky za rok 2020, tj. za rok, který všechny překvapil pandemií. Ta měla řadu vážných ekonomických a finančních důsledků, nicméně s sebou přinesla i pozitivní vliv pro určité sektory a činnosti. Webinář zároveň nastínil možný vývoj ekonomiky, včetně rizik, která se mohou projevovat. Poukázal i na to, na co bychom se jako země měli soustředit, abychom se stali konkurenceschopnou zemí 21. století.

Webinář vedl doc. Ing. Jan Černohorský, Ph.D., vedoucí Ústavu ekonomických věd Fakulty ekonomicko-správní, Univerzity Pardubice, garant bakalářského a navazujícího magisterského programu Finance.