default alt fes

Published: 19.06.2018

V úterý 26. června obdrží  při bakalářské sponzi 145 absolventů bakalářských studijních programů Hospodářská politika a správa, Ekonomika a management a Systémové inženýrství a informatika své diplomy.
Ve středu 27. června pokračují v Aule Arnošta z Pardubic slavnostní promoce, při nich obdrží vysokoškolské diplomy 105 inženýrů navazujících magisterských studijních programů Hospodářská politika a správa, Ekonomika a management a Systémové inženýrství a informatika.

Studentskou cenu rektora I. stupně získal za vynikající úroveň a obhajobu diplomové práce Ing. Jan Endrle ve studijním oboru Ekonomika veřejného sektoru za celkový prospěch studia „s vyznamenáním“ a vynikající úroveň a obhajobu diplomové práce s názvem „Účinnost fiskální a měnové politiky v podmínkách ČR“.

Studentskou cenu rektora II. stupně obdrží za vynikající úroveň a obhajobu diplomové práce Ing. Nika Beranová, téma diplomové práce „Detekce finančních podvodů metodami strojového učení“.

Studentskou cenu děkanky Fakulty ekonomicko-správní získávají absolventi za vynikající úroveň závěrečné práce v bakalářském programu Bc. Ondřej Dobeš, Bc. Martin Doležal a Bc. Daniel Kyral a v navazujícím programu Ing. Eva Davidová, Ing. Barbora Dědková, Ing. Solomon Gyamfi, Ing. Eliška Jedličková a Ing. Filip Jedlička.

Ocenění České společnosti pro systémovou integraci za vynikající úroveň bakalářské práce obdrží Bc. Daniel Kyral a Bc. Martin Gottvald a za diplomovou práci Ing. Martina Vlačihová a Ing. Nika Beranová.