photo-1551983627-d46f03818923_135302.jpg

Published: 15.08.2019

Chceš se podívat do Velké Británie a získat praxi do životopisu? Zažij město slavného fotbalového klubu. Město tepající kulturou, historií a uměním!

Fakulta ekonomicko-správní nabízí studentům stáž na Generálním konzulátu v Manchesteru ve Velké Británii na 2 až 6 měsíců (zimní semestr). Chceš se seznámit s fungováním státního úřadu a získat základní zkušenost se státní službou, do níž patří diplomatická služba? Tvá pracovní náplň bude obsahovat základní konzulární oblast (matriční události, osobní doklady), administrativní úkony (pomoc klientům s vyřizováním žádostí o osobní doklady), překlady dokumentů, příprava rešerší, vyhledávání informací, příprava podkladů, příprava a organizace akcí.

Co bys měl/a na stáž splňovat?

• jsi student/studentka 2. až 5. ročníku
  • ovládáš anglický jazyk
  • ovládáš základní počítačové dovednosti (e-mail, vyhledávání na internetu)
  • máš chuť učit se novým věcem

Co díky stáži získáš?

• praxi již během studia
  • zkušenost pobytu v zahraničí
  • pohled na zahraniční a diplomatickou práci
  • 660 eur měsíčně

Zájemci/kyně o stáž zasílejte prosím motivační dopis, životopis v českém a anglickém jazyce a žádost (ve wordu) v příloze do 1. září 2019 na email pavla.truncova@upce.cz. Výběrové řízení proběhne 4. září dopoledne na FES. V případě dotazů se neváhejte obrátit na uvedený e-mail.