kmonicek-3102539.jpg

Published: 12.09.2024

Ve středu 11. září navštívil český velvyslanec ve Vietnamu, PaedDr. Hynek Kmoníček, Fakultu ekonomicko-správní Univerzity Pardubice, kde vedl debatu na téma “Asijské století draků”. Tato událost přilákala zájemce, kteří se zajímali o dynamický rozvoj Asie a její rostoucí vliv na globální ekonomiku a politiku.

Hynek Kmoníček ve své přednášce zdůraznil klíčové faktory, které přispívají k rychlému růstu asijských ekonomik, a diskutoval o výzvách a příležitostech, které tento region přináší. Debata se dotkla také kulturních a historických aspektů, které formují současnou Asii.

Kromě této debaty měl Dr. Kmoníček příležitost představit svou nejnovější knihu Země, které už nevydávají víza, která se zabývá právě tématy spojenými s Asijským stoletím. Kniha byla přijata se zájmem a účastníci měli možnost si ji zakoupit a nechat podepsat přímo od autora.

Děkujeme Dr. Kmoníčkovi za jeho čas a sdílení svých znalostí a zkušeností.