default alt fes

Published: 15.06.2015

Byli jste na Erasmu a máte z pobytu spoustu fotek? Sestavte z nich comics a vyhrajte cenu ve velké letní soutěži FES.

ERASMUS+ COMICS

Velká letní studentská soutěž

Určení
Všichni současní studenti Fakulty ekonomicko-správní, kteří byli během svého studia na studijním pobytu nebo stáži v rámci programu Erasmus+.

Předmět
Můj život na Erasmus+ formou komiksového fotopříběhu.

Formát
1 stránka (jpg., PDF) A4 obsahující min. 8 původních fotografií z daného Erasmus+ pobytu, doplňující komentář, který tvoří s fotografiemi ucelený fotopříběh či komiks.

15. 6. 2015
:  Vyhlášení soutěže

Do 30. 6. 2015: Zasílání fotopříběhů (nela.dosedelova@upce.cz), zasláním fotopříběhu odesílající souhlasí s případným pozdějším využitím materiálu při fakultní propagaci programu Erasmus+.

1. 7. 2015: Zveřejnění fotopříběhů administrátorem fakultního FB.

Do 10. 7. 2015: Hlasování na Facebooku FES www.facebook.com/fes.upce - udělování „like“.

11. 7. 2015: Vyhlášení vítěze na FB a webových stránkách FES.

Výhra
1000 Kč a propagační předmět FES UPa.

Předání výhry v Září 2015