default alt fes

Published: 20.06.2017

Vysokoškolský diplom dostane v těchto dnech 216 úspěšných absolventů FAKULTY EKONOMICKO-SPRÁVNÍ Univerzity Pardubice.

V pondělí 26. června se v Aule Arnošta z Pardubic Univerzity Pardubice uskuteční bakalářské sponze, při nichž ukončí svá studia 126 letošních bakalářů Fakulty ekonomicko-správní Univerzity Pardubice ve studijních programech Hospodářská politika a správa, Ekonomika a management a Systémové inženýrství a informatika.

V úterý 27. června pokračují závěrečné akademické obřady na Fakultě ekonomicko-správní slavnostními promocemi. V univerzitní aule obdrží vysokoškolské diplomy 90 inženýrů navazujících magisterských studijních programů Hospodářská politika a správa, Ekonomika a management a Systémové inženýrství a informatika. Inženýrský titul získali i dva absolventi oborů studovaných v angličtině.

Vysokoškolské diplomy spolu s anglicko-českým dodatkem k diplomu obdrží čerství absolventi z rukou děkanky Fakulty ekonomicko-správní doc. Ing. Romany Provazníkové, Ph.D.

Nejúspěšnější absolventi obdrží speciální ceny, které jsou spojeny i s finanční odměnou.

Studentskou cenu rektora I. stupně obdrží za vynikající úroveň a obhajobu diplomové práce:

Bc. Vladimír Klejzar, téma diplomové práce „Nekonvenční měnová politika a její ekonomické dopady“

Studentskou cenu rektora II. stupně obdrží absolventi za vynikající úroveň a obhajobu diplomové práce:

Bc. Jiří Bláhovec, téma diplomové práce „Využití knihoven spektrálních křivek pro detekci změn v krajině vybrané lokality“,

Bc. Božena Nádvorníková, téma diplomové práce „Sledování a hodnocení výkonnosti sociálního družstva“

Studentskou cenu děkanky Fakulty ekonomicko-správní získávají absolventi za vynikající úroveň závěrečné práce:

V bakalářském programu:

Tereza Nosková, téma bakalářské práce „Využití benchmarkingu ve vybraném podniku“,

Petr Šild, téma bakalářské práce „Investování do podílových fondů“.

V navazujícím programu:

Bc. Stanislav Struška, téma diplomové práce „Srovnání metod hodnocení použitelnosti geografických IS“

Bc. Jana Pospíšilová,  téma diplomové práce „Strategická analýza společnosti ITEST plus, s.r.o.“.

Ocenění České společnosti pro systémovou integraci za vynikající úroveň závěrečn...