dsc_1959_176133.jpg

Published: 07.12.2021

Více než 60 seniorů se v zimním semestru vrátilo po téměř dvouleté pauze způsobené pandemií Covid 19 do poslucháren Fakulty ekonomicko-správní Univerzity Pardubice.

V rámci Univerzity třetího věku Fakulta ekonomicko-správní nabídla seniorům cyklus přednášek Společnost v 21. století – trendy moderní doby. Ve čtvrtek 2. prosince všichni účastníci Univerzity třetího věku slavnostně ukončili své studium a obdrželi diplomy od Dr. Jany Janderové, proděkanky pro vnější vztahy a rozvoj, která dodává: „Co do počtu účastníků předčila Univerzita třetího věku naše očekávání. Z reakcí frekventantů na místě v průběhu celého cyklu bylo patrné, že byli s náplní více než spokojeni.“

Všem absolventům gratulujeme a těšíme se na setkání v dalším ročníku Univerzity třetího věku, kterou naše fakulta plánuje zorganizovat v nadcházejícím akademickém roce.