default alt fes

Published: 06.10.2015

V týdnu od 9. 11. do 13. 11 2015 začne na Fakultě ekonomicko-správní Univerzity Pardubice již tradiční odborná akce TÝDEN TEORIE A PRAXE V EKONOMICE.

Cílem pětidenního přednáškového cyklu je propojení teorie s praxí při výuce, výzkumu a vzdělávání. Se studenty bude diskutovat na třicet odborníků  jak z českých i slovenských ekonomicky zaměřených vysokých škol, tak úspěšní představitelé ekonomické praxe.

Tematicky se přednášky dotknou např. problematiky malého a středního podnikání a principů úspěšného podnikání, risk managementu a systému krizového řízení, lidských zdrojů a jejich motivace, měření výkonnosti podniku, rozhodování o investicích do vyspělých technologií, projektového řízení, insolvence, spotřebitelského chování, empirického šetření konkurenceschopnosti podniku, marketingu, investic nebo nových trendů managementu.

V pořadí již 9. ročník Týdne teorie a praxe v ekonomice pořádá Ústav podnikové ekonomiky a managementu Fakulty ekonomicko-správní Univerzity Pardubice pod záštitou děkanky fakulty doc. Ing. et Ing. Renáty Myškové, Ph.D.

Přednášky se uskuteční v různých posluchárnách Univerzity Pardubice a Fakulty ekonomicko-správní v univerzitním kampusu v Pardubicích – Polabinách. Vstup je volný.