ttpe_letacek_2021_174421.png

Published: 27.10.2021

Čtyřdenní přednáškový cyklus umožní studentům ve dnech 8. 11. - 11. 11. 2021 ověřit nabyté teoretické znalosti a navštívit zajímavá vystoupení odborníků z oblasti podnikové ekonomiky a veřejné správy. Tradičně uvítáme úspěšné manažery firem, zástupce úřadů a v neposlední řadě rovněž i akademiky ze zahraničí, kteří studentům předají své praktické zkušenosti, sdělí novinky nebo dají tipy pro hledání budoucího zaměstnání. Detailní program brzy uveřejníme na webu a sociálních sítích. Letošní 15. ročník bude opět probíhat prezenčně, a to pod záštitou děkana fakulty prof. Ing. Jana Stejskala, Ph.D.

Fakulta ekonomicko-správní. Místo, kde se již 30 let setkává teorie s praxí.

Srdečně zveme všechny zájemce. Těšíme se na setkání.

Důležitá informace:

Přednáška prof. RNDr. Ing. Ludvíka Čichlovského, CSc., MBA, MSc. na téma Jak  se lze dostat se zahraničním marketingem na trhy Afriky zrušena.

Soubory ke stažení Velikost
Program - pdf 197 kB