Týden teorie a praxe v ekonomice 2020

3. 11. 2020

Od pondělí 9. 11. 2020 začne na Fakultě ekonomicko-správní Univerzity Pardubice TÝDEN TEORIE A PRAXE V EKONOMICE. Letošní již 14. ročník poznamenala probíhající koronakrize. Studenti však o přednášky nepřijdou. Budou probíhat on-line. Stěžejním tématem přednáškového cyklu je propojení teorie s praxí při výuce, výzkumu a vzdělávání.

Čtyřdenní akce umožní především studentům navštívit on-line různé přednášky z oblasti ekonomie i státní správy. Na nich vystoupí úspěšní manažeři firem nebo zástupci úřadů, kteří studentům předají své zkušenosti, sdělí novinky ze svých oborů nebo dají tipy pro hledání zaměstnání. Týdne teorie a praxe v ekonomice pořádá Ústav podnikové ekonomiky a managementu Fakulty ekonomicko-správní Univerzity Pardubice pod záštitou děkana fakulty prof. Ing. Jana Stejskala, Ph.D. Srdečně zveme všechny zájemce a těšíme se.

Pozor změna: STŘEDA 11. 11.9:00–10:00 hod., Jana Račáková, ExxonMobil Business Support Center Czechia Product Marketing & Communication - nebude realizováno z technických důvodů.

DFES