default alt fes

Published: 26.06.2015

Fakultu ekonomicko-správní opouští letos v červenci 159  úspěšných absolventů  bakalářského studia a 106 absolventů navazujícího magisterského studia.

Ve čtvrtek 2. července 2015 se v Aule Arnošta z Pardubic Univerzity Pardubice uskuteční bakalářské sponze a v pátek 3. července 2015 slavnostní promoce absolventů Fakulty ekonomicko-správní Univerzity Pardubice.

Slavnostním obřadem ukončí svá studia a titul "bakalář"  získá 159  absolventů bakalářských studijních programů Hospodářská politika a správa, Ekonomika a management a Systémové inženýrství a informatika.V univerzitní aule obdrží vysokoškolské diplomy 106 inženýrů navazujících magisterských studijních programů Hospodářská politika a správa, Ekonomika a management a Systémové inženýrství a informatika.

Nejúspěšnější absolventi obdrží speciální ceny, které jsou spojeny i s finanční odměnou.

Studentskou cenu rektora II. stupně obdrží absolventi za vynikající úroveň a obhajobu diplomové práce:

• Bc. Jakub Muška, téma diplomové práce „Cestovní ruch jako jeden z nástrojů rozvoje venkova“,
  • Bc. Ivana Čermáková, prospěla velmi dobře, téma diplomové práce „Vizualizace vybraných dat ze zdravotnictví Pardubického kraje“,
  • Bc. Jiří Marek, téma diplomové práce „Přelévání znalostí v průmyslových klastrech“.

Studentskou cenu děkanky Fakulty ekonomicko-správní Univerzity Pardubice získávají absolventi za vynikající úroveň závěrečné práce:

V bakalářském programu:

• Michala Jirásková, téma bakalářské práce „Investiční životní pojištění na českém pojistném trhu“,
  • Jan Linhart, téma bakalářské práce „Využití minipočítače jako multimediální stanice v knihovnách“,
  • Sandra Pluhařová, prospěla s vyznamenáním, téma bakalářské práce „Založení podniku“,
  • Michael Siegert, téma bakalářské práce „Robotické úlohy v prostředí města“,
  • Lenka Šťastná, téma bakalářské práce „Fraud management v podnicích“.

V navazujícím programu:

• Bc. Jana Boháčová, téma diplomové práce „Analýza sentimentu v textu výročních zpráv“
  • Bc. Kamil Butala,