img-20230918-wa000084294.jpg

Published: 22.09.2023

Deset studentů FESky se od 18. - 22. září 2023 zúčastnilo zahraničního výukového pobytu, který v rámci Blended Intensive Program (BIP) Erasmus+ pořádá náš dlouholetý spolupracující partner univerzita ve Vilniusu, Siauliai Academy.

Společně se studenty z Ukrajiny, Lotyšska, Litvy se v litevském Siauliai naši čeští zdokonalují v problematice regionálního rozvoje, regionálních analýz, veřejné správy a politiky. FESku mezi lektory zastupují Dr. Solomon Gyamfi, doc. Viktor Prokop a děkan fakulty prof. Stejskal. Litevský BIP navazuje na úspěšný BIP český, který proběhl v únoru tohoto roku v Pardubicích. BIP je nová kratší forma tradičního dlouhodobého Erasmus+ studijního pobytu na zahraniční univerzitě.