Sponze a promoce absolventů FES – SZZ leden 2020
Aula Univerzity Pardubice kontakt

Sponze a promoce absolventů FES – SZZ leden 2020

Sponze absolventů bakalářských studijních programů Fakulty ekonomicko-správní Univerzity Pardubice se uskuteční dne 20. února 2020,  v aule Arnošta z Pardubic.

Začátek obřadu je v 9 hodin. Absolventy prosíme, aby se dostavili v 8 hod z důvodu nácviku a focení.

Promoce absolventů navazujících studijních programů Fakulty ekonomicko-správní Univerzity Pardubice se uskuteční dne 20. února 2020,  v aule Arnošta z Pardubic.

Začátek obřadu je v 11 hodin. Absolventy prosíme, aby se dostavili v 10 hod z důvodu nácviku a focení.

• Absolventi navazujících studijních programů si ve vestibulu před začátkem obřadu zakoupí promoční šály (200,- Kč).
  • Absolventi, kteří se ve stanovenou dobu a ve vhodném oděvu nedostaví k nácviku, se nebudou moci obřadu zúčastnit.
  • Pro hosty a rodinné příslušníky bude aula otevřena čtvrt hodiny před začátkem každého obřadu. Akademický obřad bude trvat cca 50 minut a je z něj pořizován audiovizuální záznam, proto nedoporučujeme účast dětí mladších tří let.