default alt fes

Published: 18.06.2014

Fakultu ekonomicko-správní opouští letos v červnu 308 úspěšných absolventů -177 bakalářů a 131 inženýrů.

Ve čtvrtek 3. července se v Aule Arnošta z Pardubic Univerzity Pardubice uskuteční bakalářské sponze, při nichž ukončí svá studia 177 letošních bakalářů Fakulty ekonomicko-správní Univerzity Pardubice. Titul „bakalář“ získává 176 absolventů bakalářských studijních programů Hospodářská politika a správa, Ekonomika a management a Systémové inženýrství a informatika. V letošním roce získal titul bakalář také 1 absolvent anglického studijního oboru Regional and Information Management.

V pátek 4. července závěrečné akademické obřady na Fakultě ekonomicko-správní pokračují slavnostními promocemi. V univerzitní aule obdrží vysokoškolské diplomy 131 inženýrů navazujících magisterských studijních programů Hospodářská politika a správa, Ekonomika a management a Systémové inženýrství a informatika.

Nejúspěšnější absolventi obdrží speciální ceny.

Studentskou cenu rektora I. stupně obdrží absolvent oboru Pojistné inženýrství Radim Jakubínský  za celkový prospěch studia „s vyznamenáním“ a vynikající úroveň a obhajobu diplomové práce Pojištění závažných havárií“

Další 2 absolventi fakulty – Ing. Lukáš Radil a Monika Dušková - obdrží Studentskou cenu rektora II. stupně.

Studentskou cena děkanky Fakulty ekonomicko-správní  obdrží za vynikající úroveň bakalářské práce studenti Gabriela Kubíková, Šárka Plecháčková, Kateřina Horáčková

Studentská cena děkanky Fakulty ekonomicko-správní za vynikající úroveň diplomové práce obdrží Pavla Vaníčková, Viktor Prokop, Petr Svoboda.

Ceny jsou spojeny s finanční odměnou.

Ocenění České společnosti pro systémovou integraci obdrží 4 studenti bakalářského studijního programu Systémové inženýrství a informatika a 3 studenti navazujícího magisterského studia studijního programu Systémové inženýrství a informatika za vynikající úroveň závěrečné práce.

Dále bude uděleno Ocenění Ústavu územního rozvoje studentce oboru Regionální rozvoj Renátě Hlouškové. Studentka obdrží knihu.

Rozpis absolventů na sponze