default alt fes

Published: 06.10.2014

Fakultu ekonomicko-správní opouští letos v říjnu úspěšných absolventů - 87 bakalářů a 57 inženýrů.

V pátek 24. října 2014 se v Aule Arnošta z Pardubic Univerzity Pardubice uskuteční bakalářské sponze a slavnostní promoce absolventů Fakulty ekonomicko-správní Univerzity Pardubice.

Slavnostním obřadem ukončí svá studia a titul "bakalář"  získá 87  absolventů bakalářských studijních programů Hospodářská politika a správa, Ekonomika a management a Systémové inženýrství a informatika. Studium úspěšně ukončil i zahraniční student oboru Regional and Information Management.

V univerzitní aule obdrží vysokoškolské diplomy 57 inženýrů navazujících magisterských studijních programů Hospodářská politika a správa, Ekonomika a management a Systémové inženýrství a informatika.

Nejúspěšnější absolventi obdrží speciální ceny.

Studentskou cenu rektora II. stupně obdrží absolventka oboru Ekonomika veřejného sektoru Bc. Lenka Bradnová  za  vynikající úroveň a obhajobu diplomové práce na téma: „Komparace bankovního systému v České republice a ve Velké Británii“.

Studentskou cenu děkanky Fakulty ekonomicko-správní získá absolvent oboru Ekonomika veřejného sektoru Bc. Jiří Plch za celkový prospěch "prospěl velmi dobře"  a za vynikající úroveň diplomové práce na téma: "Hodnocení přínosu veřejných politik k rozvoji regionů" .

Ceny jsou spojeny s finanční odměnou.

Ocenění České společnosti pro systémovou integraci obdrží 4 studenti bakalářského studijního programu Systémové inženýrství a informatika a 3 studenti navazujícího magisterského studia studijního programu Systémové inženýrství a informatika za vynikající úroveň závěrečné práce.

Rozpis absolventů na sponze, program EM

Rozpis absolventů na sponze, program HPS, SII

Rozpis absolventů na promoce