Prof. Jens Horbach na FES

27. 9. 2021

Minulý týden Fakulta ekonomicko-správní přivítala prof. Jense Horbacha z University of Applied Science v Augsburgu. Prof. Horbach vystoupil s přednáškou The Importance of Regional Spill-over Effects for Eco-Innovations in German Start-ups na aktivitě Workshop on Creating Business Models towards Circular Economy. Na workshopu současně vystoupili online i prof. Wolfgang Gerstlberger a Tarlan Ahmadov, MSc. z Tallinn University of Technology s přednáškou Fiscal Incentives for Circular Economy: Insights from the Baltic States.

Prof. Horbacha přivítal na fakultě děkan prof. Ing. Jan Stejskal, Ph.D.  Workshop byl organizován doc. Ing. Viktorem Prokopem, Ph.D. z Centra pro vědu a výzkum FES. Děkujeme všem za účast.