default alt fes

Published: 28.08.2013

Vážená/ý studentko/studente,

byl/a jste úspěšně přijat/a ke studiu na Fakultě ekonomicko-správní Univerzity Pardubice. Nedílnou součástí studia je absolvování předmětů Matematika I v zimním a Matematika II v letním semestru prvního ročníku. Osnovy těchto předmětů stavějí na znalosti středoškolské matematiky v rozsahu předepsaném pro gymnázia. Ze zkušenosti víme, že jedním z významných faktorů neúspěchu při studiu vysokoškolské matematiky je právě neznalost matematiky středoškolské. Na přednáškách a cvičení není bohužel dostatečný prostor pro její opakování.

Z uvedených důvodů Ústav matematiky a kvantitativních metod nabízí možnost upevnění a doplnění si chybějících znalostí formou přípravného kurzu. Výuka je zaměřena především na ty části středoškolské matematiky, které jsou nezbytnou podmínkou pro studium vysokoškolské matematiky.

Přípravný kurz se uskuteční v učebnách na 2. n. p. v budově Fakulty ekonomicko-správní, Studentská ulice 84, Pardubice, vždy v sobotu od 9 hodin v rozsahu 7 vyučovacích hodin (celkem 28 hodin)  v těchto termínech:

31. 8.;  7. 9.; 14. 9.; 21. 9. 2013

Cena kurzu je 2 900,- Kč.

Přihlášky zašlete nejpozději do 29. 8. 2013

Jak se k nám dostanete.

Úhradu proveďte na účet převodovým příkazem nebo složenkou typu A.:

č. ú. 37030561/0100, VS 4510430001, KB Pardubice.

Údaje pro vyplnění složenky typu A:                       Adresa pro zaslání přihlášky:

Univerzita Pardubice                                               Univerzita Pardubice

Studentská 95                                                            FES -  Ústav matematiky

532 10 Pardubice                                                       Studentská 95

532 10 Pardubice

Doklad o zaplacení (stačí čitelná kopie) přiložte prosím k přihlášce.

Přihlášky i potvrzení o platbě lze zasílat i e-mailem na adresu radka.kradlova@upce.cz

Přihláška k  přípravnému kurzu z Matematiky

Jméno:

Adresa:

Telefon:

Dále svým podpisem stvrzuji, že beru na vědomí, že v případě mé neúčasti na kurzu se kurzovné nevrací.

Datum, podpis: