knowledge_nahled_173039.jpg

Published: 08.10.2021

Fakulta ekonomicko-správní vás zve srdečně na akci

Knowledge Management Responses of Public Authorities to the COVID-19 Pandemic: Central European Experience

na které vystoupí:

• Michal Sedlačko, PhD., MSc., Vysoká škola Campus Wien, Kompetenční centrum pro administrativní studie,
  • Mag. Dr. Julia Dahlvik, MA, Vysoká škola Campus Wien, Kompetenční centrum pro administrativní studie,
  • doc. PhDr. Daniel Klimovský, PhD., Centrum pro vědu a výzkum, Fakulta ekonomicko-správní Univerzity Pardubice.

14. 10. 2021 od 14:00 hod. v zasedací místnosti děkanátu FES, 5. NP.

Kontaktní osoba: doc. Ing. Viktor Prokop, Ph.D., na aktivitu je potřeba se předem přihlásit emailem (viktor.prokop@upce.cz)

Akce je podpořena z projektu č. 89p2: Využití poznatkového managementu ze strany veřejných autorit při řešení pandemie COVID-19: středoevropské zkušenosti; Poskytovatel Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy; Program: Rakousko – AKTION; hlavní řešitel doc. PhDr. Daniel Klimovský, PhD.

Soubory ke stažení Size
Pozvánka - pdf 1.26 MB