dsc_4168_161359.jpg

Published: 15.03.2021

Před rokem touto dobou na našem univerzitním náměstíčku u Lavičky Václava Havla květly už krokusy. Přecházeli jsme na online výuku a asi nikdo z nás nečekal, že to bude pro všechny tak dlouhé a tak náročné.

Studenti, chybíte nám. Nám všem. Prostě je to tak. Je tu prázdno, neživo, ticho. Budeme moc rádi, když nám pošlete vzpomínku na naši Fesku. Fotku ze studií, pozdrav online nebo tištěný, mluvený nebo psaný, prostě jakýkoliv. Moc se těšíme, že nám o sobě dáte lidsky vědět. Pozdravy uveřejníme, vytiskneme a vyzdobíme jimi prostory děkanátu a chodby FES. Kreativitě se meze nekladou. Pozdravy mohou posílat samozřejmě i zaměstnanci FES, akademičtí i neakademičtí, protože i my jsme se většinou přesunuli do online světa.

Pozdravy posílejte:

• na FB do zpráv
  • na email: nela.dosedelova@upce.cz
  • písemně na adresu Děkanát FES, Studentská 84, 53210 Pardubice.

Děkujeme. Těšíme se.