default alt fes

Published: 21.10.2016

Ve čtvrtek dne 27. 10. 2016 od 8,00 hod. se v zasedací místnosti děkanátu FES proběhne zasedání AS FES.

Program:

1. Směrnice pro přijímací řízení do AJ studijních programu na FES v akademickém roce 2017/2018.
  2. Pravidla pro přijímací řízení a podmínky pro přijetí ke studiu do studijního oboru Regional Development and Governance pro akademický rok 2017/2018.
  3. Vyhlášení voleb do akademického senátu Univerzity Pardubice za FES a vyhlášení voleb do akademického senátu FES.
  4. Možnosti stravování zaměstnanců FES.
  5. Zveřejňování dokumentů AS FES na intranetu.
  6. Různé.

V Pardubicích 20. 10. 2016

Mgr. Jan Mandys, Ph.D. v. r.

předseda AS FES

Materiály k projednání:

bodu 1. Pravidla pro přijímací řízení a podmínky pro přijetí ke studiu do anglických studijních programů pro akademický rok 2017/2018 (PDF)

bodu 2. Pravidla pro přijímací řízení a podmínky pro přijetí ke studiu do studijního oboru Regional Development and Governance pro akademický rok 2017/2018 (PDF)