budova-fes-leto-cb96506.jpg

Published: 27.05.2024

Ve čtvrtek 23. května 2024 zemřela ve věku 78 let emeritní proděkanka Fakulty ekonomicko-správní doc. Ing. Ilona Obršálová, CSc. Od roku 1975 pracovala nejprve na Vysoké škole chemicko-technologické a později až do roku 2015 na Fakultě ekonomicko-správní na Ústavu správních a sociálních věd. Několik let stála ve vedení fakulty jako proděkanka pro výzkumnou činnost a proděkanka pro vnější vztahy a rozvoj. Byla považována za významnou odbornici v oblasti environmentální ekonomie a udržitelného rozvoje. Byla řešitelkou mnoha významných projektů a spoluautorkou zahraničních monografií.
Fakulta s ní ztrácí nejen významnou odbornici, zkušenou pedagožku, ale také pozitivně myslící otevřenou kolegyni, která nikdy nikomu neodmítla pomoc, vždy myslela na ostatní.

Věnujte jí prosím společně s námi tichou vzpomínku.