webinar_korona_ekonomika_2021_160914.jpg

Published: 03.03.2021

Pardubický podnikatelský inkubátor (P-PINK) a Fakulta ekonomicko-správní, Univerzita Pardubice zvou srdečně všechny zájemce na webinář Koronakrize a současná ekonomická situace, který se uskuteční dne 18. 3. od 16:00 hod.

Webinář se bude zabývat zhodnocením vývoje ekonomiky České republiky za rok 2020, tj. za rok, který všechny překvapil pandemií. Ta měla řadu vážných ekonomických a finančních důsledků, nicméně s sebou přinesla i pozitivní vliv pro určité sektory a činnosti. Webinář zároveň nastíní možný vývoj ekonomiky, včetně rizik, která se mohou projevovat. Ukáže i to, na co bychom se jako země měli soustředit, abychom se stali konkurenceschopnou zemí 21. století. Webinář povede doc. Ing. Jan Černohorský, Ph.D.

Aplikace ZOOM (odkaz k připojení získáte po registraci na webinář). Registrace: http://bit.ly/soucasna-financni-situace-2021

Účast je bezplatná.