Vedoucí

Obrázek uživatele pape0137

doc. Ing.
Pavel
Petr
,
Ph.D.


Fakulta ekonomicko-správní

pavel.petr@upce.cz
466 036 515
Zástupce vedoucího
Obrázek uživatele peha0599

doc. Ing.
Petr
Hájek
,
Ph.D.


Fakulta ekonomicko-správní

petr.hajek@upce.cz
466 036 147
Zástupce vedoucího
Obrázek uživatele olho0708

RNDr. Ing.
Oldřich
Horák
,
Ph.D.


Fakulta ekonomicko-správní

oldrich.horak@upce.cz
466 036 038
Sekretářka
Obrázek uživatele japi3156

Jana
Pilařová


Fakulta ekonomicko-správní

jana.pilarova@upce.cz
466 036 037
Technik
Obrázek uživatele jako3438

Jakub
Komínek


Fakulta ekonomicko-správní

jakub.kominek@upce.cz
466 036 003

Profesoři

Obrázek uživatele jaca0529

prof. Ing.
Jan
Čapek
,
CSc.


Fakulta ekonomicko-správní

capek@upce.cz
466 036 511, 466 036 015

Docenti

Obrázek uživatele stsi0486

doc. Ing.
Stanislava
Šimonová
,
Ph.D.


Fakulta ekonomicko-správní

stanislava.simonova@upce.cz
466 036 009
Obrázek uživatele mihu0334

doc. Ing.
Miloslav
Hub
,
Ph.D.


Fakulta ekonomicko-správní

miloslav.hub@upce.cz
466 036 071
Obrázek uživatele jiko0332

doc. Ing.
Jitka
Komárková
,
Ph.D.


Fakulta ekonomicko-správní

jitka.komarkova@upce.cz
466 036 070
Obrázek uživatele jikr0215

doc. Ing.
Jiří
Křupka
,
PhD.


Fakulta ekonomicko-správní

jiri.krupka@upce.cz
466 036 144
Obrázek uživatele pape0137

doc. Ing.
Pavel
Petr
,
Ph.D.


Fakulta ekonomicko-správní

pavel.petr@upce.cz
466 036 515
Obrázek uživatele peha0599

doc. Ing.
Petr
Hájek
,
Ph.D.


Fakulta ekonomicko-správní

petr.hajek@upce.cz
466 036 147

Odborní asistenti

Obrázek uživatele rebi0318

Ing.
Renáta
Bílková
,
Ph.D.


Fakulta ekonomicko-správní

renata.bilkova@upce.cz
466 036 245
Obrázek uživatele olho0708

RNDr. Ing.
Oldřich
Horák
,
Ph.D.


Fakulta ekonomicko-správní

oldrich.horak@upce.cz
466 036 038

Ing.
Martin
Ibl
,
Ph.D.


Fakulta ekonomicko-správní

martin.ibl@upce.cz
466 036 023
Obrázek uživatele paji0204

Ing.
Pavel
Jirava
,
Ph.D.


Fakulta ekonomicko-správní

pavel.jirava@upce.cz
466 036 001
Obrázek uživatele hajo0147

Ing.
Hana
Jonášová
,
Ph.D.


Fakulta ekonomicko-správní

hana.jonasova@upce.cz
466 036 074

Ing.
Miloslava
Kašparová
,
Ph.D.


Fakulta ekonomicko-správní

miloslava.kasparova@upce.cz
466 036 245
Obrázek uživatele hako0266

Ing.
Hana
Kopáčková
,
Ph.D.


Fakulta ekonomicko-správní

hana.kopackova@upce.cz
466 036 245

Ing.
Renáta
Máchová
,
Ph.D.


Fakulta ekonomicko-správní

renata.machova@upce.cz
466 036 074
Obrázek uživatele pase0633

Mgr.
Pavel
Sedlák
,
Ph.D.


Fakulta ekonomicko-správní

pavel.sedlak@upce.cz
466 036 128

Interní doktorandi

Ing.
Yinagn Iwnetu
Abate


Fakulta ekonomicko-správní

yinagn.iwnetu.abate@student.upce.cz

Ing.
Meseret Yihun
Amare


Fakulta ekonomicko-správní

meseret.yihun.amare@student.upce.cz

Ing.
Ivana
Čermáková


Fakulta ekonomicko-správní

ivana.cermakova@upce.cz

Ing.
Richard
Gardiner


Fakulta ekonomicko-správní

richard.gardiner@student.upce.cz

Ing.
Famous Oghomwen
Igbinovia


Fakulta ekonomicko-správní

famous.oghomwen.igbinovia@student.upce.cz

Ing.
Kateřina
Příhodová


Fakulta ekonomicko-správní

katerina.prihodova@student.upce.cz

Ing.
Evelyn
Toseafa


Fakulta ekonomicko-správní

evelyn.toseafa@student.upce.cz

Externisté:

Mgr. Vladimír Abraham
Mgr. Milan Bláha
JUDr. František Brabec
Mgr. Jaromír Falt, DiS.
PhDr. Luděk Kellner
Ing. Ivo Machek

Externí doktorandi:

Ing. Aliaksandr Barushka, e-mail:  aliaksandr.barushka@student.upce.cz
Mgr. Ľubomír Benko, e-mail: lubomír.benko@gmail.com
Mgr. Karol Kasáš, e-mail: e-mail: kasaskarol@gmail.com
Ing. Filip Mezera, e-mail: filip.mezera@student.upce.cz
Ing.Ondřej Procházka, e-mail: Ondra.pce@tiscali.cz

false