letak_99177.png

Published: 13.02.2018

Sekce veřejné správy Ministerstva vnitra České republiky pořádá ve spolupráci s Fakultou ekonomicko-správní celostátní konferenci Moderní veřejná správa

III. výroční konference Moderní veřejná správa se bude konat ve dnech 24. a 25. května 2018. V rámci akce bude probíhat také 13. Národní konference kvality ve veřejné správě, která má za cíl podporovat řízení kvality v institucích veřejné správy.

Přednáškový program konference je určen především pro pracovníky ve veřejné správě a odehraje se v prostorách Auly Univerzity Pardubice. Součástí programu konference je i slavnostní večer, který proběhne dne 24. května 2018 v rytířských sálech zámku Pardubice.

Ve stejném termínu, dne 24. května 2018, proběhne mezinárodní vědecká konference Fakulty ekonomicko-správní Veřejná správa 2018   Konference je organizovaná s podporou Odboru strategického rozvoje a koordinace veřejné správy Ministerstva vnitra České republiky, Krajského úřadu Pardubického kraje a Magistrátu města Pardubic. Přednáškový program proběhne v prostorách FES budova EB (Studentská 95, Pardubice).