zahajeni_21_6_171595.jpg

Published: 17.09.2021

Do prvního ročníku bakalářského studia na Fakultě ekonomicko-správní nastoupilo v letošním roce 547 nových studentů, z toho 106 si zvolilo kombinovanou formu studia. Do navazujícího magisterského studia nastupuje 227 studentů, z toho 101 bude studovat kombinovanou formou. I letos byl mezi uchazeči o studium nejžádanější studijní program Ekonomika a management. Fakulta od letošního podzimu také nabízí nový studijní program Finance.

Ještě před vlastním zahájením výuky, které bude od 20. 9.,  se noví studenti prezenčního bakalářského studia sešli v lavicích na úvodním setkání v pátek 17. 9. Připravili jsme pro ně souhrn všech důležitých informací, které by jim neměly na začátku studia uniknout a pomohou jim se lépe zorientovat v prvních dnech na Univerzitě. Obdobné setkání čeká i na studenty kombinovaného studia v pátek 24. 9. 2021, kdy jim začíná i první výuka.

Všem studentům přejeme hodně úspěchů ve studiu.