celkovy-pohled1090130.jpg

Published: 10.01.2024

Na konci roku se sjeli do Automatických mlýnů zástupci deseti fakult se zaměřením na IT, aby představili budoucím maturantům své studijní programy. Celá akce byla koncipována v neformálním duchu, jednotlivé fakulty zastupují studenti. Za Fakultu ekonomicko-správní vystoupili Jakub Křen (studijní program Informační a bezpečnostní systémy) a Barbora Tvrdochová (studijní program Aplikovaná informatika), kterým děkujeme za skvělou reprezentaci fakulty.

Na akci byli pozváni především studenti 3. a 4. ročníků středních škol Pardubického kraje. Největší zastoupení měla Střední průmyslová škola elektrotechnická a DELTA – Střední škola informatiky a ekonomie. Studenti měli možnost vyslechnout prezentace jednotlivých fakult a následně se u fakultních stanovišť dozvědět podrobnosti k nabízeným programům.

Akci organizovala střední škola DELTA ve spolupráci se SPŠE Pardubice, s Centrem celoživotního vzdělávání Pardubického kraje a se Vzdělávacím centrem SFÉRA.