Publikováno: 08.06.2026
Léto a čas dovolených se nezadržitelně blíží, a to znamená jediné – studentské i zaměstnanecké cesty do všech koutů České republiky i zahraničí. Fakulta ekonomicko-správní spouští druhý ročník letní výzvy #feskaontour, do které se může zapojit úplně každý. Stačí si s sebou na cesty přibalit naši fakultní samolepku.
Jak se do letní výzvy zapojit?
1. Vyzvedněte si samolepku: Stavte se pro ni ve 2. patře budovy EA v chill zóně nebo se zastavte přímo na propagačním oddělení fakulty v 5. patře.
2. Foťte na cestách: Vezměte samolepku s sebou na výlet, k moři, na hory nebo na festival a vyfoťte ji na nějakém zajímavém místě.
3. Sdílejte a označujte: Nahrajte fotku na svůj Instagram a označte oficiální fakultní profil, případně nám snímek pošlete přímo do zpráv.
Už teď se těšíme na všechny vaše originální pozdravy z cest, které budeme v průběhu léta sdílet.
PS: Pokud s sebou na cesty berete jakýkoliv jiný fakultní merch – například tričko nebo mikinu – neváhejte vyfotit a označit i ten!
Pravidla a podmínky účasti ve výzvě
- Osobní odpovědnost: Každý účastník se do výzvy zapojuje na vlastní odpovědnost. Fakulta ekonomicko-správní Univerzity Pardubice neodpovídá za volbu míst, kam účastníci samolepky vylepují či umisťují, ani za případné škody, postihy či pokuty s tím spojené.
- Souhlas se sdílením: Označením našeho profilu @feska_upce nám udělujete bezplatný a nevýhradní souhlas k tomu, abychom vaši fotografii sdíleli (například formou repostu) na oficiálních komunikačních kanálech fakulty, a to vždy s uvedením autora nebo vašeho uživatelského účtu. Autorská práva a vlastnictví fotografie vám samozřejmě plně zůstávají.


