business-and-economy-institute79065.jpg

Published: 27.06.2023

Milí studenti,

rádi bychom vás informovali, že Fakulta ekonomicko-správní nedávno uzavřela partnerskou Erasmus+ smlouvu s Univerzitou v Dubrovníku a můžete tedy nově vycestovat za studiem do Chorvatska.

Víte, že?

• Nabídku předmětů pro AR 2023/2024 najdete na webu UNIVERSITY OF DUBROVNIK - UNIDU. Předměty si můžete zapisovat napříč katedrami, musíte dodržet pouze stupeň studia, pro který je předmět rozvrhován.
  • Ubytování se nachází v těsné blízkosti Economics and Business Department, v nejmodernějších kolejích v Chorvatsku: Student Dormitory - UNIDU a součástí areálu je i menza.
  • Studenti obdrží tzv. X-CARD (slevy na dopravu, stravu v menze, vstupy do muzeí apod.).
  • Studium probíhá opravdu jen v anglickém jazyce a na univerzitě se nebudete mít problém dorozumět.
  • Do Dubrovníku se dostane za cca 1,5 hod. přímým letem z Prahy.
  • Na ostrově Lokrum můžete usednout na trůn z „Game of Thrones“, který se v Dubrovníku a přilehlém ostrově natáčel.
  • Zapojit se můžete do místních ESN aktivit (propagace Erasmus+ na sítích atd.).

Teď už stačí jen vyčkat na vyhlášení druhého kola výběrového řízení na letní semestr AR 2023/2024, sbalit se a vyrazit! Bližší informace vám poskytne fakultní Erasmus+ koordinátorka Barbora Pašková (email: barbora.paskova@upce.cz), která pro vás v Dubrovníku realizovala monitorovací návštěvu.