dsc_0235_174011.jpg

Published: 18.10.2021

Minulý týden Fakulta ekonomicko-správní přivítala Michala Sedlačka, PhD., MSc. z Kompetenčního centra pro administrativní studie, Vysoká škola Campus Vídeň, který společně s doc. PhDr. Danielem Klimovským, Ph.D. z Centra pro vědu a výzkum naší fakulty vystoupili s přednáškou Knowledge Management Responses of Public Authorities to the COVID-19 Pandemic: Central European Experience. Dr. Sedlačko se na fakultě setkal s děkanem prof. Ing. Janem Stejskalem, Ph.D.  a prof. Ing. Petrem Hájkem, Ph.D., vedoucím Centra pro vědu a výzkum FES. Přednáška byla organizována doc. Ing. Viktorem Prokopem, Ph.D.

Aktivita je podpořena z projektu MŠMT programu Rakousko – AKTION, který se zaměřuje na využití poznatkového managementu ze strany veřejných autorit při řešení pandemie COVID-19, a to na různých úrovních vlády a správy v oblastech rychlé digitalizace a změn vnitřních procesů za účelem udržení kvality poskytování veřejných služeb. Řešitelé se zabývají mj. i možnostmi využití zkušeností ve veřejných organizacích v České republice, Slovenské republice a Rakousku.

Soubory ke stažení Velikost
Pozvánka - jpg/png 492 kB