default alt fes

Published: 09.10.2015

Fakultu ekonomicko-správní opouští letos v říjnu 93 úspěšných absolventů bakalářského studia a 79 absolventů navazujícího magisterského studia.

Ve čtvrtek 22. října 2015 se v Aule Arnošta z Pardubic Univerzity Pardubice uskuteční slavnostní promoce a sponze absolventů Fakulty ekonomicko-správní Univerzity Pardubice.

Slavnostním obřadem ukončí svá studia a titul "bakalář" získá 93 absolventů bakalářských studijních programů Hospodářská politika a správa, Ekonomika a management a Systémové inženýrství a informatika.

V univerzitní aule obdrží vysokoškolské diplomy 79 inženýrů navazujících magisterských studijních programů Hospodářská politika a správa, Ekonomika a management a Systémové inženýrství a informatika. Titul inženýr obdrží také první absolvent anglického studijního programu, oboru Regionální informační management, Ahmed Salem Ahmed Ba Hakim.

Nejúspěšnější absolventi obdrží speciální ceny.

Cenu děkanky Fakulty ekonomicko-správní za nejlepší bakalářskou práci obdrží absolventi:
Roman Černovský - „Kvalita IT služeb v rámci vytěsnění IT procesů“, vedoucí doc. Ing. Stanislava Šimonová, Ph.D.
Daniel Janíček - „Vytvoření internetového obchodu na základě OpenSource Systému OpencCart“, vedoucí Ing. Miloslava Kašparová, Ph.D.

Cenu děkanky Fakulty ekonomicko-správní za nejlepší diplomovou práci obdrží absolventi:
Bc. Aneta Bolečková - „Analýza predikční síly scoringových modelů“, vedoucí Ing. Michal Kuběnka, Ph.D.
Bc. Barbora Musilová - „Hodnocení použitelnosti webových stránek statutárních měst prostřednictvím modelů“, vedoucí doc. Ing. Miloslav Hub, Ph.D.
Bc. David Němeček - „Ohodnocení sítě na základě vybraných morfometrických charakteristik území“, vedoucí doc. Ing. Jitka Komárková, Ph.D.

Ocenění České společnosti pro systémovou integraci obdrží absolventi:
Za diplomové práce:
Bc. Veronika Syrůčková - „Analýza vybraných faktorů ovlivňujících dlouhověkost“, vedoucí Mgr. Pavla Jindrová, Ph.D.
Bc. Magdalena Kalinová - „Využití spektrálních indexů při monitoringu zeleně vybrané části Pardubického kraje“, vedoucí Mgr. Pavel Sedlák, Ph.D.
Bc. Barbora Musilová – „Hodnocení použitelnosti webových stránek statutárních měst prostřednictvím modelů“, vedoucí doc. Ing. Miloslav Hub, Ph.D.
Za bakalářské práce: