findatamapa91617.jpg

Published: 26.02.2024

Joint degree program Financial Analytics and Sustainable Finance (FINDATA) je dvouletý společný multidisciplinární magisterský program vyučovaný v angličtině, který propojuje finance a analýzu dat s důrazem na environmentální, sociální a správní aspekty. Etický aspekt a hodnoty Evropské unie se prolínají osnovami všech kurzů. Program je výsledkem spolupráce čtyř evropských univerzit v Česku (Univerzita Pardubice), na Kypru (European University Cyprus), v Itálii (LUMSA University) a v Litvě (Vilnius University) a nabízí společný diplom vydaný všemi partnerskými univerzitami. Jeho cílem je vybavit absolventy komplexními znalostmi z oblasti financí a pokročilých technologií, aby se dokázali vypořádat s výzvami finančních inovací a získat dovednosti a znalosti potřebné pro úspěch v jejich kariéře. Více se o programu dozvíte na jeho webových stránkách. Přihlášky je možné podat do 31. března 2024.

Soubory ke stažení Velikost
Letáček - pdf 7.54 MB