project_128665.jpg

Published: 01.03.2019

Odborné asistentky z Ústavu ekonomických věd  Ing. Simona Pichová, Ph.D. a Ing. Radka Knězáčková, Ph.D. získaly společně s kolegy z Dopravní fakulty J. Pernera prostředky od grantové agentury ČR na projekt s názvem „Nastavení nových vzdělávacích a výchovných priorit reflektujících měnící se potřeby trhu práce v sektoru dopravy a spojů.“ Společný projekt si klade za cíl zlepšit kvalitu odborných předmětů na středních školách. Řešitelé projektu, pod vedením Ing. Dalibora Gottwalda, Ph.D., vytvoří plán odborných praxí a stáží v souladu s potřebami členů konsorcia. Budou upravovat osnovy vybraných odborných předmětů, aby lépe připravili studenty na budoucí praxi nebo další studium. A v neposlední řadě vytvoří software, jako podpůrný nástroj pro výuku vybraných odborných předmětů.

Hlavní řešitel projektu:

Ing. Dalibor Gottwald, Ph.D. – Katedra dopravního managementu, marketingu a logistiky, Dopravní fakulta Jana Pernera

Členové řešitelského týmu

Ing. Simona Pichová, Ph.D. – Ústav ekonomických věd, Fakulta ekonomicko-správní

Ing. Radka Knězáčková, Ph.D. – Ústav ekonomických věd, Fakulta ekonomicko-správní

Ing. Jan Chocholáč, Ph.D.  – Katedra dopravního managementu, marketingu a logistiky, Dopravní fakulta Jana Pernera

Garant projektu

doc. Ing. Libor Švadlenka, Ph.D.  – děkan Dopravní fakulty Jana Pernera