default alt fes

Published: 31.07.2017

Z důvodu nenaplněné kapacity v bakalářském a navazujícím magisterském studiu vyhlašuje děkanka Fakulty ekonomicko-správní Univerzity Pardubice podle Směrnice FES_SME_2016_002/A Pravidla pro přijímací řízení a podmínky pro přijetí ke studiu pro akademický rok 2017/18  pro akademický rok 2017/2018 konání druhého kola přijímacího řízení.

Bakalářské studium

Druhé kolo přijímacího řízení je vyhlášeno v těchto studijních programech a oborech bakalářského stupně, jak v prezenční, tak kombinované formě:

B6202  Hospodářská politika a správa

B6208 Ekonomika a management

B6209 Systémové inženýrství a informatika

Lhůta pro podání přihlášek k bakalářskému studiu a uhrazení poplatku: do 31. července 2017.

Povinností uchazeče je do 31. 07. 2017 doručit úředně ověřenou kopii závěrečného vysvědčení ze 3. ročníku střední školy a úředně ověřenou kopii maturitního vysvědčení na adresu studijního oddělení FES, Studentská 95, 532 10 Pardubice.

Navazující magisterské studium

Druhé kolo přijímacího řízení je vyhlášeno v těchto studijních programech, oborech navazujícího magisterského stupně, jak v prezenční, tak kombinované formě:

N6202 Hospodářská politika a správa

•   studijní obor Ekonomika veřejného sektoru
  •   studijní obor Region&...