dsc_0361_185785.jpg

Published: 14.06.2022

Vážené absolventky, vážení absolventi,

věnujte prosím pozornost následujícím pokynům k průběhu akademických obřadů (sponze a promoce absolventů, SZZ červen 2022).

Sponze absolventů bakalářských studijních programů Fakulty ekonomicko-správní Univerzity Pardubice se uskuteční dne 27. 6. 2022, v aule Arnošta z Pardubic dle následujícího rozpisu:

1. skupina bakalářské sponze

Ekonomika a management, prezenční forma:

• specializace Ekonomika a provoz podniku, Management podniku (nové)
  • studijní obory Ekonomika a provoz podniku, Management podniku (staré)
  • studijní obor Management ochrany podniku a společnosti

Začátek obřadu bude v 11 hodin. Dostavte se v 10 hodin z důvodu nácviku a focení.

2. skupina bakalářské sponze

• prezenční forma specializace Management finančních institucí
  • kombinovaná forma studijního programu Ekonomika a management
  • studijní program Hospodářská politika a veřejná správa – profesní, Ochrana spotřebitele
  • studijní program Hospodářská politika a veřejná správa
  • studijní program Systémové inženýrství a informatika, Informatika a systémové inženýrství
  • studijní program Aplikovaná informatika

Začátek obřadu bude ve 13,30 hodin. Dostavte se ve 12,30 hodin z důvodu nácviku a focení.

Promoce absolventů navazujících studijních programů Fakulty ekonomicko-správní Univerzity Pardubice se uskuteční dne 28. 6. 2022, v aule Arnošta z Pardubic dle následujícího rozpisu:

1. skupina promoce

• studijní program Ekonomika a management, prezenční forma

2. skupina promoce

• studijní program Ekonomika a management, kombinovaná forma
  • studijní program Hospodářská politika a veřejná správa

Začátek obřadu bude ve 13 hodin. Dostavte se ve 12 hodin z důvodu nácviku a focení.

• Absolventi navazujících studijních programů si ve vestibulu před začátkem obřadu zakoupí promoční šály (200,- Kč).
  • Absolventi, kteří se ve stanovenou dobu a ve vhodném oděvu nedostaví k nácviku, se nebudou moci obřadu zúčastnit.
  • Pro hosty a rodinné příslušníky bude aula otevřena čtvrt hodiny před začátkem každého obřadu.
  • Celý záznam z obřadu, včetně fotografií lze objednat na místě.
  • Květiny je možné zakoupit ve vestibulu auly.

Těšíme se na Vás.

Studijní referát FES