vrk00194_175767.jpg

Published: 26.11.2021

Naše dnes již bývalá studentka programu Ekonomika a management, studijního oboru Management finančních institucí Ing. Monika Páblová obsadila třetí místo v Ceně profesora Michala Mejstříka s diplomovou prací Dopad opatření ČNB v době krize pod vedením doc. Ing. Liběny Černohorské, Ph.D. Monika Páblová byla za svou diplomovou práci také oceněna cenou děkana FES.

V rámci dvacátého ročníku oceňování nejlepších bank a pojišťoven “Mastercard Banka roku 2021” byla letos poprvé na počest profesora Michala Mejstříka, předního českého ekonoma a zakladatele Institutu ekonomických studií na Karlově Univerzitě, udělena také cena za mimořádně přínosnou diplomovou práci v oboru ekonomie, nesoucí jeho jméno.

Zaslané diplomové práce hodnotili členové odborné poroty ocenění Banka roku. V té letos nově zasedli Mojmír Hampl (KPMG), Veronika Jůvová (Conseq), Marie Karfíková (profesorka finančního práva PF UK), David Manych (partner Natland), Martin Prunner (Global Sales Executive ve společnosti PayU), Karel Šulc (místopředseda představenstva Fincentrum & Swiss Life Select) a Ilona Švihlíková (prorektorka Vysoké školy obchodní). Slavnostní vyhlášení se uskutečnilo dne 18. listopadu v Obecním domě v Praze.

Srdečně gratulujeme.