dsc_3515_188128.jpg

Předpokladem pro úspěšné studium je zvládnutí předmětu Matematika, který obsahuje základní partie vysokoškolské matematiky. Obsah kurzu je zaměřen především na ty části středoškolské matematiky, které jsou nevyhnutelnou podmínkou pro studium vysokoškolské matematiky na naší fakultě.
Ústav matematiky a kvantitativních metod FES nabízí možnost upevnění a doplnění si chybějících znalostí formou přípravného kurzu z matematiky.

Přípravný kurz se uskuteční v termínech:
31.  8., 7.  9., 14. 9. a 21. 9. 2024.

Rozsah kurzu:  28 vyučovacích hodin (4 soboty  x 7 vyučovacích hodin)
Cena kurzu: 2 900,- Kč
Bude probíhat v učebnách Fakulty ekonomicko-správní, 2. NP,  Studentská ulice 84, Pardubice.
Mapa univerzitního kampusu

Přihlásit se můžete elektronicky přes registrační formulář (viz níže) nejpozději do 26. 8. 2024.
Zájemci, kteří se do kurzu závazně přihlásí, již nebudou k návštěvě konzultací vyzváni zvláštním dopisem, ale dostaví se do kurzu dle výše uvedeného rozpisu. V případě vaší neúčasti na kurzu se kurzovné nevrací.

Vyplněním této přihlášky přistupujete na Podmínky ochrany a zpracování osobních údajů.

Kurzovné 2900,- Kč můžete zaplatit  převodem na náš účet.

Číslo účtu:   37030561/0100

Název a sídlo banky: KB Pardubice

Variabilní symbol: 4051423001

Jak se k nám dostanete

Doprava k budově Fakulty ekonomicko-správní z nádraží ČD a ČSAD je trolejbusem č. 30 nebo autobusem č. 16 do stanice Univerzita. Lze využít i trolejbus č. 3 do stanice Polabiny, Hradecká.

Zásady zpracování osobních údajů

• Před odesláním přihlášky na kurz si prosím prostudujte naše prohlášení k ochraně osobních údajů.
  • Vyplněním přihlášky berte na vědomí, že pro účely zajištění našeho smluvního vztahu je nezbytné zpracování a uchování dále uvedených osobních údajů.
  • Zpracovávat budeme tyto údaje:
    - Jméno, příjmení a tituly coby základní identifikaci účastníka kurzu.
    - Adresa, e-mail a telefonní číslo pro potřeby komunikace s registrovanými účastníky kurzu.