kontakt-banernaweb128662.jpg
Aula Univerzity Pardubice, foyre FCHT kontakt

Již tradiční jarní univerzitní akce, veletrh pracovních příležitostí KONTAKT, se blíží.

Ve středu 13. 3. 2019 se setkají zástupci 53 firem různého zaměření se studenty a absolventy Univerzity Pardubice, kteří se zajímají o možnosti svého budoucího profesního působení.

Veletrh bude probíhat od 9.00 do 15 hodin na dvou místech a to v prostorách univerzitní auly a ve foyer Fakulty chemicko-technologické.

Studenti se budou moci osobně představit personálním manažerům jednotlivých firem, předat jim svůj životopis a zeptat se na podrobné pracovní podmínky i samotný průběh přijímacího řízení. Studenti nižších ročníků si zde mohou domluvit odbornou praxi či stáž, vyzkoušet si, jak sami sebe prezentovat, co nabídnout, na co si dát pozor, ale hlavně získat potřebné kontakty a zorientovat se v nabídce a poptávce aktuálních pracovních pozic.

Kromě osobních konzultací s personálními manažery jednotlivých firem, je pro návštěvníky připravený i doprovodný program -  např. konzultace životopisu s odborníky, zkouška pohovoru nanečisto nebo navštívit připravené přednášky. Novinkou letošního ročníku je možnost zkonzultovat svůj podnikatelský záměr nebo si nechat udělat profesionální fotografii pro své CV nebo LinkedIn profil a to včetně využití služeb vizážistky.

Každý návštěvník veletrhu získá katalog na zúčastněné firmy. Jako bonus čekají na studenty i různé soutěže o ceny.

Další informace k veletrhu KONTAKT 2019 jsou k dispozici na webu Univerzity Pardubice: http://kontakt.upce.cz

Soubory ke stažení Velikost
Program KONTAKT 2019 - pdf 1.37 MB